Переваги новобудов в Хмельницькому

Житловий фонд міста Хмельницький поповнюється за рахунок новобудов, які розростаються в передмісті, окремих районах та в центральних частинах. Всі новобудови в Хмельницькому приносять місцевим жителям та усім бажаючим добротні та вмісткі квартири різного формату. Знайдеться багатоклієнтів, які бажають купити квартиру в новобудові Хмельницького.

Новобудови знаходяться в екологічно чистій місцевості без промислових зон та шкідливих виробництв. Чисте повітря, наповнене свіжістю зелених посадок, приваблює майбутніх мешканців. Іноді забудовники Хмельницького будують низку будівель з різним терміном здачі. Вони обирають місцем длябудівництва привабливі та перспективні зони з хорошими дорогами та розвиненим транспортнимсполученням з центром, промисловими зонами, житловими масивами міста. Інші об’єкти інфраструктуриз’являться при заселенні району.

Всі новобудови Хмельницького побудовані на основі нових проектів з якоюсь родзинкою. Одним мешканцям пропонують індивідуальне опалення, іншим – загороджену територію. В основному багатоповерхові будинки будують по прогресивній монолітній технологіі, яка полягає в заливаннібетону на будівельному майданчику в спеціальну опалубку із дерева чи оцинкованого металу. Це дає змогу будувати багатоповерхівки на невеликій ділянці, втискуючи монолітні будинки між іншимибудівлями школи, дитячого садка, спортивного майданчика, зеленої зони. На цьому сайті http://dim24.com.ua/uk/hmelnickiyuk/ квартира в новобудові Хмельницького буде мати унікальну архітектуру та особливий дизайн. Адже монолітні будівлі не маютьсерійного виробництва, кожен із будинків має свій проект з відповідними архітектурними композиціями.

Всім відомо, що квартири від забудовника в Хмельницькому мають багато переваг. Вони відрізняються:

– довговічністю та надійністю;
– достатньою квадратурою;
– зручним розміщенням кімнат, великою кухнею;
– заскленою лоджією, балконом;
– енергоефективними вікнами та вхідними дверима;
– можливістю індивідуального дизайну та перепланування в межах правил;
– відмінними експлуатаційними якостями по теплозбереженню та звукоізоляції за рахунок відсутності стиків, пустот, швів;
– ціною.

Кожна нова квартира в Хмельницькому – це ще один крок до забезпечення жителів індивідуальнимжитлом. Особливо це актуально для молодих сімей, які бажають жити самостійно.